Přirozená součást všech služeb

Perfektně připravený vůz Škoda Superb i s řidičem, pečlivě upravený a čistý vevnitř i zvenku, klimatizace a nekuřácké prostředí jsou samozřejmostí pro všechny moje klienty.

Základní nabídka

Najednou je možné přepravit celkem až 4 osoby a k dispozici je také celý objem zavazadlového protoru pro libovolný náklad. Komfortní předností tohoto vozu je maximální prostor pro zákazníky, jak v přední, tak i v zadní části vozu. V případě menšího obsazení je samozřejmě k dispozici prostoru pro náklad více, je však nutné brát v úvahu možnosti osobního automobilu.

Nejčastější přání

Ať už potřebujete rozvést svatební hosty, dopravit na vídeňské či pražské letiště (třeba i zpátky) nebo jen odvézt v rámci města Brna a okolí - jsem připraven přizpůsobit se plně vašim potřebám, splnit všechna vaše přání spolehlivě a včas. Vaše dovolená může přeci začít již u domovních dveří. Přenechejte starosti s dopravou na mě!

Něco navíc

Jestli nestíháte a potřebujete nakoupit, či snad nemáte zájem ztrácet nervy a čas na úřadě nebo v bance - rád se o to postarám. Základní znalost anglického jazyka je samozřejmostí.